خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

”نخستین سمپوزیوم تخصصی سیستم‌های زمین و صاعقه‌گیر"

  برای نخستین بار در کشور بزرگترین گردهم‌آیی متخصصین، محققین و دست اندرکاران تولید تجهیزات و اجرای سیستم‌های زمین (ارتینگ) و صاعقه‌گیر، در اواخر تیرماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

  در ”نخستین سمپوزیوم تخصصی سیستم‌های زمین و صاعقه‌گیر" علاوه بر چند سخنرانی کلیدی و کاربردی، جدیدترین تولیدات داخلی و محصولاتی از نمایندگی‌های برندهای معتبر داخلی و خارجی در نمایشگاه جانبی ارائه خواهد شد.

  با توجه به معضلات متعدد سیستم‌های زمین و صاعقه‌گیر در صنایع مختلف کشور و شرکت‌های تابعه وزارت نیرو، نفت و صنایع و در زمانیکه در حال گذار از سیستم‌های سنتی در طراحی، اندازه‌گیری و اجرا، به دیدگاه‌های مهندسی مدرن هستیم، به نظر می‌رسد این سمپوزیوم بتواند مجالی برای انتقال تجربیات، آشنایی با تجهیزات و مصالح جدید و روش‌های اجرایی اقتصادی و کم‌هزینه در سیستم‌های زمین و صاعقه‌گیر باشد.

  در این همایش یک روزه سخنرانی های کلیدی با عناوین بررسي آثار و روش‌هاي محدود‌سازي گراديان ولتاژ، تداخل سیستم زمین و حفاظت کاتدیک، اغلاط مصطلح در طراحي، اجرا و اندازه‌گيري سيستم‌هاي زمين در تاسيسات الكتريكي فشارضعيف و بررسي سير پيشرفت تكنولوژي‌هاي پوشش‌دهي الكترودها برگزار می گردد.

  علاقمندان به شرکت در این سمپوزیوم میتوانند جهت ثبت نام از طریق شماره تلفن 02177073756 و شماره فکس 02177073786 با دبیرخانه سمپوزیوم تماس حاصل فرمایند و یا از طریق بخش ثبت نام آنلاین وبسایت موسسه نوین پارسیان به آدرس www.novinparsian.ir اقدام به ثبت نام مستقیم کنند.


  این مطلب تا کنون 37 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : سیستم‌های ,زمین ,سمپوزیوم ,صاعقه‌گیر ,سیستم‌های زمین ,
  ”نخستین سمپوزیوم تخصصی سیستم‌های زمین و صاعقه‌گیر"

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر